ΗΛΙΑΣ ΚΩΤΣΙΟΣ :ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ

Ο προπονητής της Ορεστιάδας , Ηλίας Κώτσιος στο τέλος του αγώνα -Ποσειδών Νέας Μηχανιώνας -Ορέστης Ορεστιάδας 2-0 , αναφέρθηκε για τήν ήττα του Ορέστη στην ORASI TV:
Εμείς θα κάνουμε την προσπάθεια μας , σήμερα δυστυχώς δεν τα καταφέραμε , και δεν τα καταφέραμε διότι δεν πιστέψαμε από την αρχή , μπήκαμε πολύ νωθρά στο πρώτο 15λεπτο και δεχθήκαμε το γκολ , προσπαθήσαμε να βελτιώσουμε τα πράγματα , είχαμε την κατοχή μέχρι το τέλος του ημιχρόνου όμως δεν δημιουργήσαμε ευκαιρίες.Στο δεύτερο ημίχρονο και πάλι στην αρχή δεχθήκαμε γκολ και τελείωσε το παιχνίδι .
Τα παιδιά προσπαθήσανε , αλλά σήμερα νομίζω χάσαμε απο μια καλύτερη ομάδα.
Είναι ένα δύσκολο πρωτάθλημα , υποβιβάζονται παρα πολλές ομάδες (7) στόχος η παραμονή , αυτό  που εγώ  θέλω είναι να βάλω το δικό μου σκεπτικό και εαν τα καταφέρουμε καλώς , αλλιώς...!!

Η ομάδα του αθλητικού ΙΝΤΕΡΝΕΤ παίζει μπάλα εδώ! tvthrakiotis Αθλητική Φωνή του Έβρου